Jak rezerwować?

 

1. REZERWACJA PRZEZ STRONĘ
Mogą Państwo dokonać rezerwacji korzystając z naszej strony internetowej. W wyszukiwarce ofert prosimy wyszukać ofertę poprzez podanie szczegółów wyjazdu (mi.n. rodzaj transportu: samolot, autokar, dojazd własny, kraj, lub region, data, liczba osób, w tym dzieci). Po naciśnięciu przycisku „Szukaj” zostanie wyświetlona lista ofert. Prosimy dokonać wyboru poprzez naciśnięcie przycisku „Szczegóły”, co spowoduje przejście do opisu oferty. Na tym etapie istnieje możliwość zmiany m.in. daty wyjazdu oraz długości turnusu (w/g dostępności). Po naciśnięciu przycisku „Dalej” nastąpi przejście do formularza rezerwacji wstępnej. Należy uzupełnić wszystkie wymagane pola, a następnie nacisnąć przycisk „Zgłoszenie”. Po otrzymaniu od Państwa zgłoszenia nasz pracownik potwierdzi dostępność miejsc, po czym sporządzi Umowę. Umowa wraz z Warunkami Uczestnictwa zostanie wysłana do Państwa w formie skanu drogą mailową. Prosimy o zapoznanie się z Warunkami Uczestnictwa oraz odesłanie e-mailem podpisanej Umowy (skanu), wraz z potwierdzeniem dokonania płatności przelewem na numer konta podany na Umowie.
 

2. REZERWACJA TELEFONICZNA
Mogą Państwo dokonać rezerwacji telefonicznej kontaktując się z nami pod następującym numerem telefonu: 608 88 99 30. Telefon jest czynny od pn. do pt. w godz. 10:00-17:00, oraz w sob. w godz. 10:00-14:00. Podczas rozmowy telefonicznej prosimy podać szczegóły oferty jaka Państwa interesuje (rodzaj transportu, kraj, nazwa hotelu, termin, liczba osób itp.). Nasz pracownik potwierdzi dostępność miejsc, po czym poprosi o następujące dane: imię i nazwisko, adres, kontakt telefoniczny oraz e-mailowy, a także imiona i nazwiska, daty urodzenia oraz adresy uczestników. W oparciu o powyższe dane zostanie sporządzona Umowa. Umowa wraz z Warunkami Uczestnictwa zostanie wysłana do Państwa w formie skanu drogą mailową. Prosimy o zapoznanie się z Warunkami Uczestnictwa oraz odesłanie e-mailem podpisanej Umowy (skanu), wraz z potwierdzeniem dokonania płatności przelewem na numer konta podany na Umowie.
 

3. REZERWACJA E-MAIL
Mogą Państwo dokonać rezerwacji drogą mailową wysyłając do nas wiadomość na adres:                 
biuro@aga-toma.pl Prosimy podać szczegóły oferty jaka Państwa interesuje (rodzaj transportu, kraj, nazwa hotelu, termin, liczba osób itp.) oraz podać następujące dane: imię i nazwisko, adres, kontakt telefoniczny oraz e-mailowy, a także imiona i nazwiska, daty urodzenia oraz adresy uczestników. W oparciu o powyższe dane zostanie sporządzona Umowa. Umowa wraz z Warunkami Uczestnictwa zostanie wysłana do Państwa w formie skanu drogą mailową. Prosimy o zapoznanie się z Warunkami Uczestnictwa oraz odesłanie e-mailem podpisanej Umowy (skanu), wraz z potwierdzeniem dokonania płatności przelewem na numer konta podany na Umowie.


4. REZERWACJA W BIURZE
Mogą Państwo dokonać rezerwacji w naszym biurze mieszczących się: Barwicach, ul. Kwiatowa 9.  Nasz pracownik przedstawi Państwu szczegóły oferty oraz przeprowadzą przez wszystkie etapy rezerwacji.

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500